Massey Fergusoni uus 95-hj traktor

Massey Ferguson tutvustab uut ja kõrgekvaliteetset 95-hobujõulist traktorit ja Fieldstar 5 puutetundliku ekraaniga terminali Agritechnica 17 messil

Massey Ferguson, AGCO ülemaailmne kaubamärk, teatab uhkusega, et uus 95-hobujõuline, neljasilindriline traktor tuuakse avalikkuse ette novembris toimuval Agritechnica messil Hannoveris.

Ühtlasi tutvustab Massey Ferguson uue Fieldstar 5 puutetundliku ekraaniga terminali, mis kuulub kõigi Beauvais’ ehitatud kõrgetasemeliste mudelite lisavarustuse hulka. Lisaks esitletakse ka hulgaliselt uut standardvarustust, mis parandavad mugavust, tõhusust ning ohutust.

Need viimased pakkumised koos paljude teiste uute seadmetega tugevdavad veelgi Massey Fergusoni üha kasvavat tootevalikut. „Massey Ferguson jätkab investeerimist uute seadmete väljatöötamisse ja turule toomisse, et aidata klientidel tõhusust ja säästlikkust parandada," ütleb Campbell Scott, EME turundusteenuste direktor. „Ootame suure huviga, et saaksime novembris toimuval Agritechnica messil nende ja muude innovaatiliste seadmete kohta kõik üksikasjad avaldada.”

 

Kõrge kvaliteet kompaktses pakendis

Uue 95-hobujõulise traktoriga pakub Massey Ferguson klientidele tipptehnoloogiat kompaktses pakendis, mis on auhinnatud  MF 5700 SL seeria tootevaliku alumises vahemikus.

MF 5709 SL, mille tehnoloogia põhineb seeria suurema MF 5700 SL mudelitel, sobib ideaalselt intensiivsemate tööde jaoks, kus selle kõrgetasemeline varustus parandab jõudlust ning lihtsustab tööd.

Masina saab Dyna-4 või Dyna-6 jõuülekandega, piduriga neutraalkäigu  ja täiendava AutoDrive valikuvõimalusega. Multifunktsionaalne juhtkang, hüdraulikasüsteemi valikuvõimalus ja kaldus kapott teevad masinast täiusliku laadur-traktori.

Puutetundliku ekraani valik kõigile mudelitele

Agritechnica 17 messil avalikustab Massey Ferguson ka esmaklassilise ning autonoomse  Fieldstar 5 puuteekraaniga terminali, mida alates 5700 SL mudelitest, saab kogu kõrgetasemelise tootevaliku ulatuses kõigile traktoritele paigaldada.

Autonoomne terminal ühendab tahvelarvuti kasutamise lihtsuse ja puutetundliku ekraani mugavuse täppispõllumajanduse võimsate omadustega.

Massey Fergusoni enda meeskonna poolt välja töötatud ISOBUS-iga ühilduva võimsa terminaali 9-tolline puutetundlik ekraan põhineb kaasaegseimal tehnoloogial, mida on sama lihtne kasutada, kui kõige uuemaid tahvelarvuteid ja nutitelefone.

Fieldstar 5 terminaali on sisse ehitatud Precision Farming Package (täppispõllumajanduse pakett), mis sisaldab võimsat toodete komplekti, võimaldades kaardistamist, automaatset seadmelõigu juhtimist, muutuva laotussnormiga, andmete salvestamist ja põhjalikku masinavärgi töö jälgimist telemeetriasüsteemide abil.   

Süsteem täiendab olemasolevat Datatronic 4 ekraani ja on integreeritud Auto-Guide automaatse roolimissüsteemiga. Lisaks on see ühendatud Multipad juhtkangiga, mis lubab traktoristidel omistada ISOBUS juhtelemente üksikutele nuppudele.

 

Vastuvõtjad lisatud täpsusega

Massey Ferguson pakub nüüd võimalust valida kahe erineva GNSS vastuvõtja tarnija vahel – NovAtel või Trimble – kes pakuvad kõiksugu GPS-vastuvõtjaid, alates algelisest EGNOS-st kuni kõige täpsemate RTK süsteemideni. Nüüd on võimalik valida endale kõige meelepärasem seadistus.

 

Uued funktsioonid parandavad ohutust ja toimimist

Massey Ferguson tutvustab Agritechnical ka hulganisti uusi traktori funktsioone, mis parandavad kasutaja ohutust ja mugavust. Laias valikus lisanduste hulka kuuluvad täiustatud käsipuud ja kaitseseadmed, selged ohutuskleebised ning uuendused kabiini interjööris.

Uus pidurisüsteem seab automaatselt 40-kilomeetrilise piirkiiruse, kui pedaalid pole maanteetranspordi jaoks ühendatud. Haagise pidurdamiseks on nüüd saadaval pneumaatilised Dual Line pidurid.

 

Tagasi