Rasketehnika teenindus

Pakume kõrgtasemel teenindust kõigile meie poolt esindatud kaubamärkidele

Teenindusinsenerid E-R 8:00 - 17:00

Kontaktid leiad  SIIT

Alates aprillist on  INTRAC Eesti AS valmis teenindama põllumajandustehnika kliente ka väljaspool harilikku tööaega.

Hooajaks on avatud kaks valveteenuse telefoninumbrit:

Valveteenindus +37253881200

Valvevaruosad +37253881199

Valvenumbrite tööaeg on:

E-R 17:00- 22:00

L-P 8:00-22:00

 

Meie teeninduspunktides pakutakse:

  • Garantiiteenindust - kõigi meie esindatavate kaubamärkide teenindus. Vastavalt tootjapoolsetele garantiitingimustele asendatakse defektsed osad tasuta.
  • Hooldust - teostame masinate regulaarseid hoolduseid. Võimalik on sõlmida pikaajalisi teeninduslepinguid regulaarseteks hooldustöödeks ja masinate ülevaatusteks.
  • Remonti - pisiremondist kuni masina ümberehituseni.
  • Koolitust - teoreetilist ja praktilist operaatorite koolitust kasutamise ja hooldamise osas kõigile esindatavatele masinatele. Koolituse lõppedes saab operaator tunnistuse, mis kinnitab tema oskusi.

 

  

Hooldust ja masinate tehnilist teenindust on võimalik teostada INTRAC Eesti AS-i teenindushallides, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Saaremaal ja Pärnus. Meil on väljaõppinud mehaanikud, kes on saanud koolituse Soomes, Rootsis, Prantsusmaal, Itaalias ja Saksamaal asuvate tehaste koolituskeskustest ja omavad pikaajalist töökogemust. INTRAC-i teeninduskeskused on  varustatud Euroopa nõuetele moodsa ja kaasaegse tehnikaga, kus tootja poolt väljaõppe saanud insenerid ja mehaanikud saavad hakkama nii traktori pisiremondi kui ka keeruliste ümberehitustega.

Teenindus Tallinnas

Tallinna teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 950 ruutmeetril, lisaks pesula 100 m2 ja keevitusruum. Kõik remonditsoonid on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega. Ühe masina remondikoht on varustatud kanaliga. Töökoda on varustatud 8-tonnise tõstejõuga sildkaanaga. Samuti on olemaks tsentraalne õli- ja suruõhusüsteem ning mobiilsed keevitusseadmed.

Teenindus Tartus

Tartu teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 490 ruutmeetril, lisaks pesula 100 m2, eraldi agregaatide remondiruum ja keevitusruum. Kõik remonditsoonid on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega. Kahe masina remondikohad on varustatud kanaliga. Töökoda on varustatud 8-tonnise tõstejõuga sildkaanaga. Samuti on olemaks tsentraalne õli- ja suruõhusüsteem ning mobiilsed keevitusseadmed.

Teenindus Pärnus

Pärnu teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 490 ruutmeetril, lisaks pesula 80 m2 ja keevitusruum. Kõik remonditsoonid on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega. Kahe masina remondikoht on varustatud kanaliga. Töökoda on varustatud 8-tonnise tõstejõuga sildkaanaga. Samuti on olemaks tsentraalne õli -ja suruõhusüsteem ning mobiilsed keevitusseadmed.

Teenindus Jõhvis

Jõhvi teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 310 ruutmeetril. Töökoda on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega, tsentraalse õli -ja suruõhusüsteemi ning mobiilsete keevitusseadmetega.

Teenindus Kuressaares

Kuressaare teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 330 ruutmeetril, lisaks keevitusruum. Kõik remonditsoonid on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega. Ühe masina remondikoht on varustatud kanaliga. Töökoda on varustatud 8-tonnise tõstejõuga sildkaanaga. Samuti on olemaks tsentraalne õli ja suruõhusüsteem ning mobiilsed keevitusseadmed.

 

Juhul kui masinat ei ole võimalik töökotta kohapeale tuua, siis paremaks teenindamiseks põllul, metsas või ehitusobektil sõidavad tehnikud remonti või hooldust vajava masina juurde hästivarustatud teenindusbussidega. Busside varustuses on võimas elektrigeneraator, kompressor, mobiilseid keevitusseadmed, suruõhu- ja elektritööriistad, õlipumbad, kliimasüsteemi täitmise seade ja hulgaliselt lukksepatööriistu. Diagnostika teostamiseks kuuluvad teenindusbusside varustusse manomeetrid, diagnostikaarvutid vajalike programmidega ja eritööriistad.

Tagasi