Teenindus

 

MASSEY FERGUSONI VALVEINSENER  +372 53881200 ;  E-R 17:30 - 21:30; L-P 8:00 - 20:00.

 

Pakume kõrgetasemel teenindust kõigile meie poolt esindatud kaubamärkidele!

Meil on väljaõppinud mehaanikud, kes on saanud koolituse Soomes, Rootsis, Prantsusmaal ja Saksamaal asuvate tehaste koolituskeskustest ja omavad pikaajalist töökogemust.

 INTRAC-i töökojad on  varustatud Euroopa nõuetele moodsa ja kaasaegse tehnikaga, kus tootja poolt väljaõppe saanud insenerid ja mehaanikud saavad hakkama nii traktori pisiremondi kui ka keeruliste ümberehitustega.

Hooldust ja masinate tehnilist teenindust on võimalik teostada INTRAC Eesti AS-i töökodades, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Saaremaal ja Pärnus.

Juhul kui masinat ei ole võimalik töökotta kohapeale tuua, siis paremaks teenindamiseks põllul, metsas või ehitusobektil sõidavad tehnikud remonti või hooldust vajava masina juurde hästivarustatud teenindusbussidega.

Busside varustuses on võimas elektrigeneraator, kompressor, mobiilseid keevitusseadmed, suruõhu- ja elektritööriistad, õlipumbad, kliimasüsteemi täitmise seade ja hulgaliselt lukksepatööriistu.

Diagnostika teostamiseks kuuluvad teenindusbusside varustusse manomeetrid, diagnostikaarvutid vajalike programmidega ja eritööriistad.
INTRAC Eesti ASil on kaksteist täisvarustuses tehnohoolde bussi. Hooldus-, teenindusbussid baseeruvad järgnevalt: kolm Tallinnas, kolm Tartus, kolm Pärnus, kaks Jõhvis ja  üks Saaremaal.


Meie teeninduspunktides pakutakse:

  • Garantii teenindust - kõigi meie esindatavate kaubamärkide teenindus. Vastavalt tootjapoolsetele garantii tingimustele asendatakse defektsed osad tasuta.
  • Hooldust - teostame regulaarseid hooldustöid. Võimalik on sõlmida pikemaajalisi lepinguid regulaarseteks hooldustöödeks ja masinate ülevaatusteks.
  • Remonti - pisiremondist kuni masina täieliku ümberehituseni.
  • Koolitust - erinevate masinate operaatorite väljaõpe teoreetiliselt ja praktiliselt. Koolituse lõppedes saab operaator tunnistuse, mis kinnitab tema oskusi.

  

Teenindus Tallinnas

Tallinna teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 950 ruutmeetril, lisaks pesula 100 m2 ja keevitusruum. Kõik remonditsoonid on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega. Ühe masina remondikoht on varustatud kanaliga. Töökoda on varustatud 8-tonnise tõstejõuga sildkaanaga. Samuti on olemaks tsentraalne õli- ja suruõhusüsteem ning mobiilsed keevitusseadmed.

Teenindus Tartus

Tartu teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 490 ruutmeetril, lisaks pesula 100 m2, eraldi agregaatide remondiruum ja keevitusruum. Kõik remonditsoonid on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega. Kahe masina remondikohad on varustatud kanaliga. Töökoda on varustatud 8-tonnise tõstejõuga sildkaanaga. Samuti on olemaks tsentraalne õli- ja suruõhusüsteem ning mobiilsed keevitusseadmed.

Teenindus Pärnus

Pärnu teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 490 ruutmeetril, lisaks pesula 80 m2 ja keevitusruum. Kõik remonditsoonid on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega. Kahe masina remondikoht on varustatud kanaliga. Töökoda on varustatud 8-tonnise tõstejõuga sildkaanaga. Samuti on olemaks tsentraalne õli -ja suruõhusüsteem ning mobiilsed keevitusseadmed.

Teenindus Jõhvis

Jõhvi teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 310 ruutmeetril. Töökoda on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega, tsentraalse õli -ja suruõhusüsteemi ning mobiilsete keevitusseadmetega.

Teenindus Kuressaares

Kuressaare teeninduskeskuses teostatakse masinate remonti 330 ruutmeetril, lisaks keevitusruum. Kõik remonditsoonid on varustatud heitgaaside äratõmbeseadmetega. Ühe masina remondikoht on varustatud kanaliga. Töökoda on varustatud 8-tonnise tõstejõuga sildkaanaga. Samuti on olemaks tsentraalne õli ja suruõhusüsteem ning mobiilsed keevitusseadmed.

 

Kontaktid leiad siit

 

Tagasi