Oleme abivajajast ainult pooleteise tunni kaugusel!

INTRAC Eesti AS-il on viis esindust üle-eestiliselt paigutatud selliselt, et klientide juurde jõutakse maksimaalselt pooleteise tunniga. Kõikides esindustes on varuosade ladu ja töökoda, kus tehakse hooldus- ja remonttöid.

Intrac avas Tartus Põhjamaade moodsaima teeninduskeskuse.

Eesti juhtivaid põllumajandus-, ehitus- ja metsamasinate müüjaid Intrac Eesti AS pidas 21. aprillil Tartus Maamessi raames maha oma uusima esinduse suure avamispeo.

Tartu Rohelise pargi uusim asukas pidas avamispidu

Tõttöelda ei kolinud reedel avamispidu pidanud Intrac Eesti ASi Tartu kontor veel linnapiirile Rohelisse parki rajatud majja sisse, sest see pole veel päris valmis. Küll aga otsustati just nüüd pidada ära avamispidu, sest kui ehitaja hoone juuni alguses lõplikult üle annab, on peo pidamiseks juba...

3 põhjust, miks soetada maailma parim traktor

Eelmisel kuul valiti Pariisis toimunud messil 2017. aasta parimad põllumajandusmasinad. Parima traktori tiitli pälvis Massey Ferguson 6718 S.

CASE toob turule uhiuue C-seeria miniekskavaatorite seeria

CASE toob turule uhiuue C-seeria miniekskavaatorite sarja, mis koosneb kuues 1,7- kuni 6,0-tonnisest mudelist. 2017. aastal lisatakse täiendavaid mudeleid. Uus C-seeria on töökindlam ja veelgi mugavam ja ohutum ning aitab meie klientidel tõhusalt töötada.

DAFO tulekustutussüsteemid rasketehnikale nüüd ka Eestis!

On suur rõõm teatada oma praegustele ja tulevastele klientidele, et INTRAC Eesti AS pakub nüüd rasketehnikale Rootsi kvaliteetseid tulekustutussüsteeme DAFO.

Intelligentne poomijuhtimissüsteem

John Deere’i IBC – intelligentne poomijuhtimissüsteem

John Deere’i IBC – intelligentne poomijuhtimissüsteem – on saanud metsaveotraktorite tehnoloogia vallas tähtsaks verstapostiks ning enamik metsatöömasinate kasutajatest on selle väga positiivselt vastu võtnud. Nüüd saab seda funktsiooni kasutada ka mudelil John Deere 1910G ja selle poomil CF8.

Manitou uus tooteseeria New AG

Manitou tuleb 2017 aastal turule uue põllumajanduslike teleskooptõstukite tooteseeriaja NewAg. NewAg tooteseeria märksõnad on: MUGAVUS, SOORITUS ja KULUEFEKTIIVSUS

FAYAT Grupp ostab Dynapaci.

FAYAT Group, kes on meile tuntud Bomagi esindajana, andis aasta alguses välja pressiteate, et ostavad Atlas Copco teedeehituse seadmete osakonna.

Kompaktne CASE roomiklaadur TR340- üks parimatest!

CASE-i ehitustehnika valikus olev kompaktne roomiklaadur TR340 valiti Equipment Today ajakirja kuuendal iga-aastasel "Contractor Top 50" uute toodete konkursil 50 parima uue toote hulka.