INTRAC tööandjana

INTRACi tänane nägu on välja kujunenud pikaajalise arengu ja organisatsiooniliste muudatuste tulemusena. 

Pakume oma töötajatele oma valdkonna suunanäitajatena eneseteostust ning arenguvõimalusi, millel vastutasuks oleme saanud pühendumise, usaldusväärsuse ja tulemuslikkuse. Julgustame jätkuvalt oma inimesi näitama üles initsiatiivi ja ettevõtlikust uute tööalaste väljakutsete leidmiseks ja teostamiseks.

Ootame oma meeskonda professionaalseid, aktiivseid, usaldusväärseid ja rõõmsameelseid inimesi, kes peavad lugu koostööst, tahavad areneda ja on valmis edu nimel pingutama. Kutsume Sind meiega ühinema! Kui soovid pühenduda eesmärkide saavutamisele, oled valmis väljakutseteks ja Sul on sära silmades, siis tutvu meie tööpakkumistega.

Tutvu tööpakkumistega ja sobiva pakkumise korral kandideeri julgesti. Kui Sa tunned, et soovid oma teadmisi ja oskusi just INTRACis rakendada, kuid hetkel aktiivseid konkursse käimas pole või Sa ei leia enda jaoks sobivat tööpakkumist, siis saada oma soovid ja CV info@intrac.ee. Kui tekib vaba ametikoht, mis vastab Sinu kirjeldatud ootustele ning on sobiv meie organisatsioonile, siis võtame Sinuga ühendust.

INTRAC võtab praktikante vastu teadlikult tulevikule mõeldes, lootes edukalt praktika sooritanud noori inimesi julgustada pärast kooli lõpetamist INTRACi tööle asuma. Lähtudes põhitegevusest, ootame oma ettevõttesse praktikale eelkõige neid, kes õpivad: mehaanikat, masinaehitust, logistikat. Kui oled huvitatud õppepraktikast meie juures, siis saada e-postile info@intrac.ee oma CV ning avaldus, milles tutvustad ennast ning annad ülevaate praktika eesmärgist ja sooritamise ajast. Nende põhjal otsustame, keda kutsume intervjuule, et kandidaati paremini tundma õppida ning millised tööülesanded talle anda.

Tagasi