Massey Fergusoni MF 5700 seeria uued kolmesilindrilised traktorid

Massey Ferguson MF 5700 Global Series sarjas on saadaval kaks uut kolmesilindrilist traktorit Dyna-4 käigukastiga

 

AGCO, Massey Fergusoni ülemaailmne kaubamärk, laiendab ja avardab oma murrangulise MF 5700 Global Series traktorite populaarsust kahe uue kolmesilindrilise 85- ja 95-hobujõulise mudeliga, mille standardvarustuse hulka kuulub tunnustatud Dyna-4 käigukast, lisaks sellele veel ka kabiinivedrustuse valikuvõimalus.

Uued mudelid, mis debüteerivad 12.-18. novembril toimuval Agritechnica 17 messil Hannoveris, on ehitatud MF 5700 Global Series traktoritele sarnaneva, kuid suuremale kerele. Uue jõudlust parandava Dyna-4 käigukasti ja kabiinivedrustuse lisavarustusega masinad pakuvad suuremat valikut ja kõrgetasemelisust neile, kes otsivad kaasaegset ja vastupidavat 85 kuni 95-hobujõulist sitket traktorit.

"Uued kolmesilindrilised 5700-seeria traktorid peaksid huvi pakkuma põllumeestele, kes ihkavad paremaid tulemusi ja mitmekülgsust, eriti just põllutöödel," ütleb Campbell Scott, Massey Fergusoni Euroopa ja Lähis-Ida turgude arendusjuht. Robustse ja praktilise 12 x 12 käsikäigukastiga traktorid samuti täiendavad suurepäraselt praeguse MF 4700 seeria masinaid.

"Uued omadused ja hiljuti tutvustatud Visio Roof suurendavad veelgi laaduri usaldusväärsust. Tunnustatud Dyna-4 jõuülekanne tagab vastupidavatele ja kulutõhusatele tööhobustele oma klassis parima juhitavuse.

 

Kolmesilindrilise MF 5700 seeria tehnilised andmed

Mudel

MF 5708

MF 5709

Mootori võimsus

85 hj

95 hj

Mootor

AGCO Power

 

3-silindriline/ 3.3-liitrine

3-silindriline/ 3.3-liitrine

Jõuülekande tüübid

Dyna-4 16/16 pool-automaatne

Kabiinivedrustus

Lisavarustusena saadaval mõlemale mudelile

Rippsüsteemi kandevõime

4.3 t

4.3 t

 

  • Kaks uut MF 5700 kolmesilindrilist 85- ja 95-hobujõulist mudelit, mis on ehitatud MF 5700 Global Series traktorite tugevale kerele
  • Tunnustatud Dyna-4, neljakäiguline pool-automaatne käigukast, T-kujuline hoob ja Power Control (võimsuskontroll) juhtimissüsteem
  • Piduripedaaliga neutraalkäigu seadistamine ning AutoDrive käigukasti valikuvõimalus
  • Häid tulemusi saavutanud kabiinivedrustuse lisavarustus

 

Filigraansed ning otstarbekad traktorid

Tunnustatud Dyna-4 pool-automaatse käigukasti ning mugava vedrustatud kabiini lisavarustusega, rafineerivad kaks uut kolmesilindrilist Massey Ferguson MF 5700 seeria masinat Global Series mudelite kaasaegset ja otstarbekat disaini. Prantsusmaal, Beauvais’ asuvas Massey Fergusoni auhinnatud tehases toodetud 85-95 hj mudelid rikastavad olemasolevate 12 x 12 jõuülekandega 100 hj ning 110 hj traktorite tootesarja ning muudavad MF 5700 seeria veel atraktiivsemaks. 2,32-meetrise teljevahega ning 4,3-tonnise tõstevõimega MF 5700 seeria tugevale kerele ehitatud traktorid sobivad suurepäraselt mitmesugusteks põllutöödeks ja transpordiks. Masinad on varustatud mitmete kaasaegsete funktsioonidega, sealhulgas hüdraulilised juhtimisseadmed, mis lihtsustavad toiminguid ja sobivad ideaalselt laaduritöödeks.

 

Tunnustatud Dyna-4 käigukast

Tunnustatud Dyna-4 käigukast lisab veel ühe mõõtme juba niigi mitmekülgsele MF 5700 seeriale.

Dyna-4 on äärmiselt tõhus käigukast, mille 16 edasi ning 16 tagasikäiku, Dynashifti neljas käigugrupis teevad sellest juhtimise, lihtsuse ning mugavuse koha pealt turu liidri. Valida saab ka „roomava“ kiiruse.

Dynashift käigukastiga masin, millel on neli kiirust iga käigu kohta, pakub suurimat kasutuslihtsust vasakpoolse võimsuskontrolli (Power Control) juhtkangi ning konsoolile paigaldatud T-hoova abil.

Lihtsale sidurita käiguvahetusele lisab täpsust AutoDrive’i valikuvõimalus, mis võimaldab automaatset käiguvahetust, sõltuvalt kiirusest ja mootori koormusest. See lihtsustab masina juhtimist, suurendab jõudlust ning vähendab kütusekulu. 

 

Piduripedaaliga seadistatav neutraalkäik

Dyna-4 käigukastil on samuti otstarbekas piduriga neutraalkäigu seadistamise lisavõimalus, mis suurel määral laaduritööd lihtsustab. Lihtsat klahvlülitit vajutades, seab see piduripedaali alla vajutamisega käigu neutraalasendisse, võimaldades traktori juhtimist ühe pedaaliga.

 

Kabiinivedrustus suurendab mugavust

Uus vedrustatud kabiini lisavõimalus, mis on saadaval mõlemale mudelile, suurendab oluliselt juhi mugavust. Täielikult mehaaniline süsteem kasutab kabiini esiosa toetamiseks kahte puksi, tagaosa jaoks aga nurkadesse paigaldatud vedruamortisaatoreid.

Tagumise vedrustuse põikvarras tagab külgstabiilsuse, mis koos vertikaalse võnkesummutamisega  tähendab vedrustust kolmes mõõtmes - üles / alla ja küljelt küljele. Mehaaniline süsteem on automaatne – võnkesummutuse astme saab eelnevalt seadistada.

 

 

Tagasi