Massey Ferguson valikus uued seadmed

Massey Ferguson suurendab oma tootevalikut mitmesuguste uute seadmetega

Massey Ferguson, AGCO ülemaailmne kaubamärk, teatab uhkusega, et suurendab Agritechnica 17 messil veelgi oma tooteportfelli terve hulga innovaatiliste põllumajandusseadmetega – sealhulgas MF ülitiheda heina jaoks mõeldud suure pallipressi, uute vertikaalselt kokku käivate niidukite ning 14 meetri laiuse vaalutiga.

„Praegusele masinapargile lisanduvad saagikoristuse seadmed loovad selleaastasel Agritechnica messil Massey Fergusoni jaoks värske tooteportfelli, mis katab kogu meie tarbijagruppi,“ väidab Campbell Scott, Massey Fergusoni Euroopa ja Lähis-Ida turgude arendusjuht. „Need viimased lisandused on märkimisväärse ja lakkamatu teadus- ja arendustegevusse investeerimise tulemus.“„Lisaks uute klientide ligimeelitamisele, võimaldavad uued MF UHD pallipress ja heina- ning söödaseadmed Massey Fergusoni klientidel kombineerida oma traktorite ulatuslikud omadused täielikult ühilduvate tipptehnoloogiliste haakeseadmetega.

Massey Fergusoni uued koristusmasinad Agritechnica 17 messil:

  • MF 2370 ülitiheda heina press on kõige kõrgetasemelisem suur heinapress, mis maailmakuulsas Hesstoni tehases kunagi on toodetud. See toodab praeguse MF 2270XD mudelist 20% rohkem kaaluvaid ülitihedaid heinapalle ning rakendab murrangulisi konstruktsioonilahendusi kõikides valdkondades
  • Uue MF DM TL-V seeria kahe vertikaalselt kokkupandava ketasniiduki töölaiused on 3,1 ja 3,6 meetrit, kusjuures valida on võimalik kahe muljuri vahel
  • 14-meetrine uus masinapargi lipulaev, MF RK 1404 TRC-PRO vaaluti, on ehitatud selleks, et suurettevõtjad ning tööandjad saaksid luua ilusa kujuga niiduvaalu, olles kõrgejõulistest silokombainidest ja suurtest heinapressidest sammu võrra ees.

 

MF 2370 UHD heinapress on klass omaette

 

Rakendades kõigis valdkondades tipptehnoloogia viimast sõna, on MF 2370 Ultra HD klass omaette, produtseerides 20% raskemaid heinapalle. See pakub turu juhtivat tihedust, võimsust ja jõudlust.

Pressides kuni 20% rohkem materjali üha populaarsemaks muutuvasse 120 cm x 90 cm suurusega heinapalli, tõstab see igakülgselt jõudlust. Põllud saavad koristatud väiksema ajakuluga, mis kaitseb rohumaad ja pinnast, sealjuures tihedad heinapallid optimeerivad veokoormust, vähendades transpordi- ja ladustamiskulusid.

MF 2370 heinapress, mis on spetsiaalselt välja töötatud professionaalseid- ning suurettevõtjaid silmas pidades, rahuldab kiiresti kasvavate bioenergia ja muude tööstustegevuse sektorite vajadused tiheduse, kaalu ja järjepidevuse osas.

Täiesti uuele raamile ehitatud heinapressil on ainulaadne jõuülekanne ja käigukast, kiirem kolvikiirus ning määratu tugev pressipind, mis arendati spetsiaalselt välja selleks, et need peaksid vastu ülitihedate heinapallide töötlemisel esinevatele tohututele jõududele.

Pallipressi uus Ultra™ Knotter, mis põhineb legendaarselt usaldusväärsel Hesstoni disainil, on optimeeritud tihedama ning tugevama heinapallinööri töötlemiseks, ning väljatöötatud spetsiaalselt eriti tihedate heinapallide jaoks.

Masina klanitud kere ühendab ülimoodsa stiili praktilisusega. Kõige uuematest komposiitmaterjalidest valmistatud ja kergesti avatavad paneelid teevad seadme hooldamise imelihtsaks.

 

Vertikaalselt kokkupandavad MF DM TL-V seeria niidukid võimaldavad kompaktset ja stabiilset transporti

MF DM TL-V seeria kaks uut vertikaalselt kokkupandavat ketasniidukit laiendavad veelgi Massey Fergusoni kvaliteetset ja usaldusväärset heina- ning söödaseadmete tootevalikut.

Kõiki niidukeid pakutakse kas KC pii- või RC rullmuljuri valikuvõimalusega.

Ohutuks ja mugavaks transportimiseks käivad ketasniidukid vertikaalselt traktori taha kokku. See vähendab oluliselt transpordi pikkust ning parandab kaalujaotust, hoides raskuskeskme masina lähedal.

Hüdrauliliselt töötava välimise paneeli tõttu on transpordikõrgus kõigil mudelitel alla nelja meetri ja kokku käivad need kolme meetri laiuse täpsusega. Lisavarustuses on tugihark, mille abil saab niidukeid vertikaalselt ladustada, et säästa hoiuruumi.

Uutel mudelitel on suurenenud lõikelaius – valida saab 3,1 meetri ja 3,6 meetri vahel. Samuti on need varustatud häid tulemusi näidanud TurboLift süsteemi ja keskmise pöördteljega, mis tõmbab niidulatti vao keskel. See aitab ühtlasi maapinda jäljendada – telg võimaldab masina hüdraulilisel summutussüsteemil 28 kraadi üles ja 22 kraadi alla võnkuda.

TurboLift, mis on end hästi tõestanud muudel Massey Fergusoni niidukitel, aitab MF DM TL-V seerial liuelda mööda maapinda ning kaitsta rohumaad, vältides samas mulla saastumist. Niidukit kaitseb kahjustuste eest SafetySwing süsteem, mis tagurdab takistuse esinemise korral, liikudes seejärel omaenda raskuse abil uuesti tööasendisse.

 

Massey Ferguson MF DM TLX/TL-V seeria niidukid

                                                                                    

Mudel

DM 316 TL-V

DM 367 TL-V

Töölaius

3,1 m

3,6 m

Kettad/Noad

6/2

7/2

Muljuri valik

KC pii- või RC rullmuljur

Vaalu laius

1,2 m-1,4 m

1,7 m-1,9 m

Ketaste arv

6

7

Transpordi laius

2,5 m

2,8 m

Transpordi kõrgus

3,58 m

3,99 m

Kaal

1,050 kg

1,200 kg

 

14-meetrine lipulaev, nelja rootoriga vaaluti loob täiuslikud niiduvaalud

MF RK 1404 TRC-PRO vaaluti on välja töötatud vastavalt kaasaegsete, suurettevõtjatest põllumajandustootjate vajadustele – masin tagab parimad tulemused, luues hästi vormitud niiduvaalud, olles kõrgejõulistest silokombainidest ning suurtest heinapressidest sammu võrra ees.

11,5 kuni 14-meetrise hüdrauliliselt reguleeritava töölaiusega vaaluti on uus MF RK tootevaliku lipulaev, mis on varustatud tipptehnoloogilise proCONNECT ISOBUS juhtimissüsteemiga ning ühilduva terminaali või Massey Fergusoni seitsme-tollise C1000 puutetundliku ekraaniga.

Uue ja vastupidava torukujulise raamiga masinal on endiselt kompaktsed transpordimõõdud – kokkupandud režiimis on seadme kõrgus 4 meetrit ning laius 3 meetrit.  

Raskete põllukultuuride jaoks toodetud masina rootorid on varustatud tugevamate hooldusvabade jagajatega. Tagumiste rootorite tandemteljed võimaldavad suurepäraselt maapinda jäljendada, kusjuures saagikoristust tõhustab lisaks viies topelt pii.

Esirootoreid toetab vedrustussüsteem, mille abil saab sujuvalt maapinna kontuure järgida ja takistustest üle sõita. ISOBUS juhtimissüsteem lihtsustab masinaga töötamist, pakkudes ekraanil olevale nupule vajutades mitmesuguseid funktsioone, millest enamiku saab juhthooba eelnevalt programmeerida.

 

Tagasi