Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

Mõõteriistad

INTRAC Eesti AS on Haglof Sweden ja Tarmet Oy ametlik esindaja Eestis:

  • Juurdekasvu puurid;
  • Mantax markeerimissüsteemid;
  • Puidu markeerimislindid
  • Kauguse mõõteseadmed
  • Kõrguse mõõtjad
  • Nihikud
  • Elektroonilised  mõõteseadmed läbimõõdu määramiseks
  • Seadmed metsa rinnaspindala määramiseks
     

Walktax kauguse mõõtmise seadmed

Walktax niitmõõtja on metsnika standard varustuses üle kogu maailma. See klassikaline instrument on usaldusväärne ja sobilik  välisteks kauguse mõõtmisteks. Walktax sisaldab endas kõrge kvalideediga mehaanilist lugejat, mis tagab usaldusväärsed mõõtmed. Targa ja lihtsa konstruktsiooniga on Walktax hädavajalik maastikukujundamisel ja teehitusel.

 

Mantax Digitech nihik
The Mantax Digitech® II MD II on uus hübriid-nihik, disainitud efektiivseks andmete kogumiseks ja Bluetooth® ühenduseks. MD II on kerge kaaluga, vastupidav, välistingimusteks sobilik ja pakub suurepäraseid kasutaja eeliseid. MD II nihik on disainitud kergeks andmete kogumiseks, mis võimaldab talletada tuhandete puude andmeid, liike, kõrguseid ja läbimõõte.  Selle mitmekülgsus lubab seadistamist vastavalt operaatori vajadusetele. Andmeid saab aktiveerida või liigutada  vastavalt operaatorile.Taskusuurnue MD II arvutiterminali (vähem kui 140 g) saab nihiku küljest eemaldada - mugav, kui soovite andmeid salvestada arvutisse.

Andmeid saab samuti edastada arvutitele või Androidi op.süsteemi kasutavatele tahvelarvutitele või mobiilidele. Ühendust võimaldab sisseehitatud Bluetooth®, mis on olemas enamikes arvutites ja mobiilides. MD II saab kasutada, kui virtuaalset klaviatuuri tabelite, mailide või SMS'i saatmiseks. MD II Com kommunikatsiooni programmi saab kasutada kiireks andmete edastamiseks arvutile. Puuliigid, mõõtmismeetodid ja andmete edastus on ettenähtud MD II Com'is. Andmeid saab eksportida  Excel'i tabelisse tekstifailina või välja printida nimekirjana, mis sisaldab andemeid puuliikide, kõrguste ning pikkuste kohta. MD II saab seadistada Blutoothi kaudu järjepidevaks andmete edastamiseks.

 

Tagasi