Ajalugu

Firma ajalugu

INTRAC Eesti AS (endise nimega AS Thom Tehnika ja AS Metsamasin) loodi 1994. a. eesmärgiga pakkuda Timberjack metsamasinaid Eestis. Nüüdseks on lisandunud kaubamärkide nagu Husqvarna, Massey Ferguson, Case, Bomag, Veekmas, Manitou, jpt. esindusõigused.

Klientide paremaks teenindamiseks on avatud teeninduspunktid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Saaremaal ning Jõhvis.

INTRAC Eesti AS kuulub INTRAC'i kontserni, mille peakontor asub Rootsis. Lisaks kuuluvad INTRAC kontserni veel INTRAC Latvija SIA Lätis ja INTRAC Lietuva UAB Leedus.

Tegutsemisperioodi jooksul on INTRAC Eesti AS saavutanud metsatehnika ja materjalikäitlusmasinate turul liidripositsiooni John Deere (Timberjack) ja Kalmar masinatega. Meie eesmärgiks on olla juhtiv rasketehnikat pakkuv firma Eestis. Juhtpositsiooni saavutamiseks omab INTRAC Eesti AS pikaajalist ja head koostööd juhtivate masinaehitajatega üle maailma, koolitatud teenindavat personali ning hästi korraldatud müügijärgset teenindust. Eestis oleme koostööpartneriteks paljudele oma valdkonnas juhtpositsiooni omavatele ettevõtetele, kes on ära mainitud erinevates rubriikides.


Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimise süsteem, mida pidevalt parendatakse ja täiendatakse. Meie kvaliteedipoliitika on suunatud klientide nõudmiste ja ootuste täitmisele, kogu ettevõtte tegevus peab olema soovituseks jätkuvale ärisuhtele. Rahvusvaheline sertifitseerimisfirma Det Norske Veritas tunnistas meie kvaliteedijuhtimise süsteemi vastavaks standardi ISO 9001 nõuetele ja 28. veebruaril 2003. a väljastas kvaliteedijuhtimisüsteemi sertifikaadi metsa-, ehitus ja materjalikäsitlusmasinate, aiatehnika, tarvikute ja varuosade müügi, teeninduse ning remondi alal. Alates septembrist 2018 aastast oleme ISO 14001 keskkonnasertifikaadi omanikud, mis näitab, et töötame nii klientide huvide kui ka keskkonnanõuetega arvestades. 

Tagasi