Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

Massey Ferguson ja Quicke frontaallaadurid

Frontaallaadur on lisavarustus traktorile, tõstmaks produktiivsust. Varustades traktori frontaallaaduriga, saavutab klient suuremat tootlikkust ja seadme funktsionaalsust ning seda ka investeeringu vaatevinklist. Võib kindlalt öelda, et üks traktor, mis  varustatud frontaallaaduriga, on parem lahendus, kui kaks eraldi masinat. INTRAC pakub enda klientidele Quicke frontaallaadureid, mis on tehtud Rootsis ALO poolt, kes toodab taoliseid masinaid juba 60 aastat, olles maailma suurimaid frontaallaadurite valmistajaid. 

Quicke laadurid paralleelmehhanismiga ja ilma selleta. Enamasti kasutatakse laadureid erinevate laadimistööde jaoks ning sellisel juhul on oluline, et koormus on kogu tõstmisprotsessi ajal soovitud nurga all maapinna suunas. Seda aitab tagada paralleelmehhanism. Kui aga esmatähtis on investeeringu suurus, siis on valikus ka ilma paralleelmehhanismita laadurid. Quicke laadureid saab ühendada traktoritega, mille võimsus on 50 hj - 300 hj. Sõltuvalt traktori võimsusest on saadaval erinevaid laaduri mudeleid.

Quicke laaduritele on saadaval ka lai valik lisavarustust, nt laaduri pehmendus sujuvaks ja mugavaks koormuse käsitsemiseks. Vajadusel saab laaduritele lisada ka täiendavad kolme- ja neljafunktsioonilised hüdroväljundid, mis on vajalikud rullihaaratsiga, aga ka erinevate silokoppade ja teiste haakeseadmetega töötamiseks. Laaduri külge saab kinnitada ka lumesaha või hüdraulilise harja heakorratööde tegemiseks.

Quicke pakub laias valikus laaduri koppasid, mille mahud jäävad vahemikku 0,54 m³ - 2 m³ (kopp hakkepuidu käsitsemiseks) ning mõõdud vahemikku 1,35 m - 2,60 m. Erinevate tööde teostamiseks on erinevad kopa mudelid: H sari - universaalne kopp puistlasti jaoks; HT sari - kopp kaevetöödeks; HD sari - vastupidav kopp puistlasti jaoks; HV ja LV sarjad - kopad kergete materjalide tõstmiseks suurtes kogustes. Eraldi tuleb ära mainida hakkepuidu ja teravilja tõstmiseks mõeldud kopad, mille spetsiaalne disain võimaldab suurendada lasti mahalaadimiskõrgust 1,2 m võrra üle laaduri maksimaalse tõstekõrguse ning samas on kopp varustatud ka hüdrosilindritega, mis võimaldavad kopa tühjendamist maksimaalsel kõrgusel. Quicke laaduritega saab kasutada ka tõstekahvleid erinevate kandevõimetega, BigBag suure koti tõstukit, kivi käsitsemiseks mõeldud varustust, erinevat tüüpi ja erineva suurusega rullihaaratseid ning rullilõikurit. Silolõikur Silocut SE - töölaius 1,2 m - 2,3 m - on väga populaarne Läti karjakasvatajate seas.

Quicke masinad ja seadmed on praktikas ennast tõestanud väga vastupidavatena. Valides Quicke laaduri, saate endale usaldusväärse ja ülemaailmselt tunnustatud äripartneri.

Tagasi