Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

Pöörlev ja nivelleeriv kabiin

John Deere'i metsamasinate pöörlev ja nivelleeriv kabiin on tööstuse kõige innovatiivsem ning ergonoomiliseim. Automaatne nivelleerimine ja pöörlemine tasandab maastiku ebatasasused, aidates teil keskenduda noolele ja lõikepeale. Suur kumer aken parandab tööala nähtavust. 

Pöörlev ja nivelleeriv kabiin on ümber disainitud, et parandada operaatori töökeskkonda. Olulised muudatused puudutavad kabiini struktuuri. Alusvankri kinnitused, mis ühenduvad kabiiniga, on ümber disainitud lisa jalaruumi jaoks. Suurenenud ruum võimaldab siledamat ja libisemiskindlamat põrandamatti. 


Esiklaasi ülemine osa on veidi laiem, kuid kõige tähtsam uuendus on  raami 2D painutus, mis suurendam raami kvaliteeti. Esi- ja tagapaneeli kinnitust on muudetud, et tagada parem ligipääs hooldusel. Paneelid on nüüd paigaldatud tikkpoltidega, mis hõlbustab nende kinnitamist. Neid on lihtne paigaldada, isegi metsas üksinda. Uus madalam iste on baasvarustuses. Kui valite madal istme variandi, ei ole panipaiga jaoks istme all ruumi. Naturaalsest kummist klaasipuhastajad on asendatud neopreeni vastu, mis on vastupidavamad.

Kabiini materjale valides pöörasime erilist tähelepanu puhastamise lihtsusele. Piilarid on kaetud nahalaadse materjaliga, mis asendab eelnevalt kasutatud tekstiilist materjale. Päikesesirmidel on kaks tõmbevarrast, mis suruvad sirmi aknale lähemale, vältimaks segavaid vahesid ning pragusid. Tõmbevarrastel on 3 kinnituspunkti, et sirm oleks teile vajalikul kõrgusel igal momendil. 

Täiustuste hulka kuuluvad: määrdenipplid uksehingedes, mugavam asukoht Eberspächer'i soojendi kontrollpaneelil, robustsem ukselink, metallkate ukselingile ja vee soon ukseraamil ( aitab vihmavee kabiinist eemale juhtida ning takistab lumel ust avades sisse kukkuda). 

Kõik väiksemad uuendused, mis on tehtud pöörlevale ja nivelleerivale kabiinile, lisatakse uuele ümberdisainitud kabiiinile. Nende seas on kukkuvate objektide kaitse, nö. FOPS kate, mille külge kabiini katusetuled kinnitatud. Eelnevalt mainitud panipaik, PC ekraani seadistamise võimalus ja GPS antenni uus asukoht.

Kabiin on saadaval konditsioneeriga, reguleeritava õhkvedrustusega tooliga, elektriliselt kontrollitav aste, tagurduskaamera, soojendi/jahuti eine jaoks ning rohkelt hoiuruumi. Tänu ergonoomilisele disainile olete pidevalt valvel ja puhanud, mis võimaldab teil olla produktiivsem. Tänu suurenenud mugavusele ja kontrollile, saate enda produktiivsuse teisele tasemele tõsta.

Tagasi