Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

John Deere 1170G

Põhjaliku uuenduse läbinud suure tootlikkusega keskklassi harvester: kütusesäästlik, töökindel, madalate kuludega ning hõlpsasti hooldatav.

  • 7% jõulisem mootor
  • Suurem 190 cm3 tööpump
  • Uued MECA kontrollerid
  • IBC - intelligentne poomijuhtimissüsteem  
  • ADC - adapteeruv jõuülekande kontroll
  • Kompaktsem mootoriruum, tänu millele paranenud nähtavus
  • Nüüd saadaval ka 8-rattalisena

UUS DISAIN

1170G 8-rattaline harvester sobib raietöödeks pehmel pinnasel ja nõlvadel. Mitmeotstarbeline masin on ideaalne tööriist nii harvendus- kui uuendusraietel. Uus G-seeria 1170 kombineerib endas esmaklassilist stabiilsust, vähest koormust pinnasele, head ronimisvõimet ja suuremat produktiivsust.

Masinal on täielikult uuenenud tagumine raamiosa, samuti mootori, pumpade, hüdroõli- ja kütuse paakide asetus. Läbi viidud muudatused teevad masina tagaosa võrreldes selle eelkäijaga oluliselt madalamaks, mis omakorda suurendab nähtavust masina taha. Mootor on pööratud 180 kraadi – tööpump, hüdroõli paak ning kütusepaak on asetatud mootori ette ja jahutusventilaator taha. Sellega on saavutatud kabiinis praktiliselt müravaba töökeskkond. Suurem 190cm3 tööpump annab masina hüdraulikale rohkem jõudu.

Uus disain võimaldab paremat ligipääsu hooldus- ja teeninduspunktidele.

Stabiilsus, vähene surve pinnasele, ühtlane ning kiire liikumine ja muidugi tootlikkus vastavad uue 1170G harvesteri puhul meie klientide nõudlustele, kes töötavad keerulistes tingimustes.

Uuendusena on 6-rattalise mudeli puhul esimeste rehvide valikus lisaks 24.5-tollistele ka 26.5-tollised.

 

ADAPTIVE DRIVELINE CONTROL

Adapteeruv jõuülekande kontroll (ADC) on metsamasina tarkvaral põhinev kontrollsüsteem, mis muudab sõitmise sujuvamaks ning tõstab sellega ka tootlikkust John Deere’i G-seeria masinatel. Süsteem kohaldab automaatselt mootori pöördeid vastavalt koormusele. Kasutatavate pöördevahemike alam- ja ülempiire on võimalik seadistada juhtsüsteemis TimberMatic. ADC hoiab suurema koormuse puhul masina tööpöördeid ühtlaselt vajalikul kõrgusel. Mootori kõrgemaid pöördeid kasutatakse vaid vajadusel, mille tõttu on masinal ka oluliselt madalam müratase ning kütusekulu.

ADC kohaldab mootori pöörded vastavalt vajadusele puu langetamisel. Antud süsteem on saadaval standardvarustuses ainult John Deere’i masinatel.

 

JOHN DEERE FINAL TIER 4

John Deere Final Tier 4 mootori võimsust on tõstetud 7%  ja pöördemomenti 4,6% võrreldes selle eelkäija, IT4 mootoriga. Samuti on FT4 puhul tegemist väga kütusesäästliku mootoriga, vedelike tarbimine on oma eelkäijast selgelt väikesem. John Deere’i FT4 mootoril on suurim pöördemoment oma klassis ning samuti lai pöördevahemik. Mootori pöörded püsivad stabiilsena ka äkiliste muutuste puhul töökoormuses. FT4 mootoris on võimalik kasutada kogu kasutatavast kütusest  kuni 20% ulatuses biodiislit.

 

TIMBERMATIC H-16

TimberMatic H-16 juhtsüsteem John Deere’i G-seeria harvesteridel sisaldab kõike vajalikku masina lihtsaks operaatoripõhiseks seadistamiseks. Asjaolu, et ühest süsteemist on pea kõik vajalik seadistatav, muudab operaatori tööd oluliselt lihtsamaks ning produktiivsemaks. TimberMatic H-16 on varustatud mitmete rõhuanduritega, mis võimaldab kõiki põhilisi seadeid ja liigutuste kiiruseid muuta kabiinist lahkumata.

G-seeria harvesteride arvutites kasutatav tarkvara on teinud võimalikuks kaugjuhtimise teel ligipääsu süsteemile. Selleks on loomulikult vajalik internetiühendus. Remote Display Access (RDA) annab võimaluse kiiremaks ja tõhusamaks võimaliku elektroonilise rikke tuvastamiseks.

Uute MECA kontrollerite abil on võimalik tuvastada vea täpset asukohta CAN-ühenduses, mis vähendab oluliselt remonttöödele kuluvat aega. Kui juhtub, et CAN-ühenduses esineb mingisugune rike, tuleb selle kohta teadaanne TimberMatic ekraanile ning sellele klikkides kuvatakse täpne vea asukoht. Lisaks lülitab süsteem ülekoormuse või lühise korral ühenduse välja, ilma midagi läbi põletamata.

 

KABIIN

Kabiini mugavus on üks väga oluline produktiivsuse faktor. John Deere on hoolitsenud oma metsamasinate puhul selle eest, et operaatoritel oleks mugav ning ergonoomiline töökeskkond.

Pöörav ja nivelleeriv kabiin vähendab operaatoril tekkivaid sundasendeid ja pingeid, mis tekivad fikseeritud kabiini puhul peamiselt selja ja õlgade piirkonda. Operaator saab istuda mugavas ja korrektses asendis olenemata pinnasest, kus ta töötab. Kabiini on võimalik pöörata vajalikus suunas, et operaatoril oleks võimalik töötades vaadata välja esimesest aknast. Jalgade ruumi kabiinis on suurendatud ning istmel on kaks erinevat kõrguse valikut.

Tõestatud ja väga efektiivne vibratsiooni vähendamine ning madal müratase tõstavad samuti tööviljakust.

Kabiini interjööri valikul lähtuti tõsiasjast, et masinat oleks seest lihtne puhastada. Nahkne sisu muudab puhastamise lihtsaks. Üle on mindud naturaalsest kummist kojameestelt neopreenkummist kojameestele, millel on oluliselt pikem eluiga.

Ergonoomiline iste, õhukonditsioneer, kabiini soojendus, päikesevisiirid ja küljeakende puhastid annavad kõik oma panuse kabiini mugavusse. Pimedatel aegadel töötamise jaoks on jätkuvalt arendatud valgustust, mis parandab nähtavust.

 

Põhiandmed

Tööpump 190 cm3
Nooleulatus 10/11,3 m
Mootori võimsus 155 kW
Harvesteri peade valik H212, H412, H413, H424
Tagasi