Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

John Deere 1110G

1110G 12-tonnine kandevõime ja ennast tõestanud CF5 tõstuk teevad masina ideaalseks valikuks harvendus- või lõppraietel. Lisaks on 1110G varustatud suurema töö- ja sõidupumbaga, tagamaks parema veojõu.

  • Efektiivne ja ökonoomne FT4 mootor
  • 6% rohkem pöördemomenti
  • IBC - Intelligentne poomijälgimissüsteem

 

1110G väljavedaja FT4 mootoriga

Keskklassi väljavedajal John Deere 1110G on uus FT4 mootor ja palju teisi uuendusi. 1110G uuel  FT4 mootoril on 6% rohkem pöördemomenti ning  vastab lubatud emissiooni normidele. Tõmbejõud on jäänud samaks, 160 kN, kuid veojõud on tegelikult suurenenud. Seda tänu uuele veomootorile, millel  on üheksa kolbi, võrreldes vana süsteemi seitsmega. Sõidumootor ja pump on suuremad, millega on alustamine madalatel pööretel efektiivsem.

1110G kõiki seadeid saab operaatoripõhiselt muuta juhtsüsteemis TimberMatic F™ ja ka põhiseadeid lihtsamas juhtsüsteemis CommandCenter. John Deere unikaalne masina sooritusvõime jälgimise ja optimeerimise tarkvara TimberLink™ on saadaval nüüd ka metsaveotraktorite juhtsüsteemi TimberMatic F™ korral.

Hooldusele kuuluv aeg on vähenenud tänu hüdraulilisele ventilaatorile, mida saab vastassuunas liikuma panna, mootori õhu eelfiltreerimisele ja lisavarustusse kuuluvale automaatsele keskmäärimissüsteemile.

1110G FT4 väljavedaja on samuti lühema teljevahega. 40 cm lühem teljevahe on saavutatud tagasilda ettepoole liigutades, seda ilma koormaala vähendamata. Väljavedaja püsib stabiilsena teel ja liigub nobedamalt, mis on suur eelis harvendamisel.

 

Põhiandmed: 

Kandevõime 12000 kg
Nooleulatus 7,2/8,5/10
Mootori võimsus 145 kW
Veojõud 160 kN
Tagasi