Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

John Deere 1070G

Nelja- või kuuerattaline John Deere 1070G on ülimalt ergonoomiline, väle ja tõhus metsalangetustraktor, mis sobib eriti varajaseks ja hiliseks harvenduseks.

 

  • Parim harvenduseks keerulistes tingimustes
  • Operaatoripõhiselt seadistatav TimberMatic H-16 juhtsüsteem
  • Väle ja produktiivne, 4 või 6 rattaga
  • Parandatud nähtavus tänu uuele raami tagaosale
  • Adapteeruv jõuülekande kontroll (ADC)

 

Uus John Deere 1070G harvester on ideaalne masin harvendusraieteks ka pehmema pinnase puhul.  Tänu oma kompaktsusele on võimalik antud harvesteriga liikuda ka tihedamas metsas. Tänu laiadele rehvidele ja balansseeritud raamile on pinnasest läbi vajumise oht väikesem.

Masinal on täielikult uuenenud raami tagumine osa, samuti mootori, pumpade, hüdroõli- ja kütuse paagid. Läbiviidud muudatused muudavad masina tagaosa oluliselt kompaktsemaks, mis omakorda tõstab nähtavust masinast tahapoole. Mootor on pööratud 180 kraadi – tööpump, hüdroõli paak ning kütusepaak on asetatud mootori ette ja jahutusventilaator taha. Sellega on saavutatud kabiinis praktiliselt müravaba töökeskkond. Uus disain võimaldab hõlpsamat ligipääsu vajalikele hooldus- ja teeninduspunktidele.

TimberMatic H-16 juhtsüsteem John Deere’i G-seeria harvesteridel sisaldab kõike vajalikku masina lihtsaks operaatoripõhiseks seadistamiseks. Asjaolu, et ühest süsteemist on pea kõik vajalik seadistatav, muudab operaatori tööd oluliselt lihtsamaks ning produktiivsemaks. TimberMatic H-16 on varustatud mitmete rõhuanduritega, mis võimaldab kõiki põhilisi seadeid ja liigutuste kiiruseid muuta kabiinist lahkumata.

G-seeria harvesteride arvutites kasutatav tarkvara on teinud võimalikuks kaugjuhtimise teel ligipääsu arvutile. Selleks on loomulikult vajalik internetiühendus. Remote Display Access (RDA) annab võimaluse kiiremaks ja tõhusamaks võimaliku elektroonilise rikke tuvastamiseks. Lisaks lülitab süsteem ülekoormuse või lühise korral ühenduse välja, ilma midagi läbi põletamata.

Uute MECA kontrollerite abil on võimalik tuvastada vea täpset asukohta CAN-ühenduses, mis vähendab oluliselt remonttöödele kuluvat aega. Kui juhtub, et CAN-ühenduses on mingisugune rike, tuleb selle kohta teadaanne TimberMatic ekraanile ning sellele klikkides kuvatakse täpne vea asukoht.

1070G mudel on varustatud poomiga 180S, mis on saadaval kas 8.6, 10 ja 10.8 meetrise ulatusega. 

Täpne poom - Uued kontrollmoodulid lihtsustavad elektrisüsteemi ja suurendavad töötamise võimsust. Samuti parandab see masti liigutuste täpsust.

 

ADAPTIVE DRIVELINE CONTROL

Adapteeruv jõuülekande kontroll (ADC) on metsamasina tarkvaral põhinev kontrollsüsteem, mis muudab sõitmise sujuvamaks ning tõstab sellega ka tootlikkust John Deere’i G-seeria masinatel. Süsteem kohaldab automaatselt mootori pöördeid vastavalt koormusele. Kasutatavate pöörete alam- ja ülempiire on võimalik seadistada juhtsüsteemis TimberMatic. ADC hoiab suurema koormuse puhul masina tööpöördeid ühtlaselt vajalikul kõrgusel. Mootori kõrgemaid pöördeid kasutatakse vaid vajadusel, mille tõttu on masinal ka oluliselt madalam müratase ning kütusekulu.

ADC kohaldab mootori pöörded vastavalt vajadusele puu langetamisel. Antud süsteem on saadaval standardvarustuses ainult John Deere’i masinatel.

 

 

Põhiandmed

Tööpump 160 cc
Nooleulatus 8,6/10/10,8 m
Mootori võimsus 136 kW
Harvesteri peade valik H212, H412, H413, H424

 

 

Tagasi