Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

IBC-intelligentne poomijuhtimissüsteem

IBC-intelligentne poomijuhtimissüsteem

IBC-funktsiooni puhul ei pea juht enam kõigi poomi osade liikumist eraldi juhtima. Juht juhib otse poomi otsa ja IBC juhib haaratsi asukohast sõltuvalt tõsteseadet, pöördeseadet ja poomi automaatselt. Poom liigub täpselt ja seda on kerge juhtida. See suurendab oluliselt poomi tootlikkust ja viimaks ühe vahetuse käigus teisaldatud koormate arvu. Kõik peamised poomi liikumise suunad on varustatud elektriliste summutitega, mistõttu IBC-süsteem pikendab ka poomi tööiga.

  • Kontrollsüsteem G-seeria metsaveo- ja metsalangetustraktoritele
  • Usaldusväärne ja lihtne kasutada, täpse kontrolli ning täiustatud sooritusega
  • Üks kasutajaliides baasmasinale, mõõtesüsteemile ja lõikepeale
  • Elektrooniline  pardal

 

Täiustatud kontroll


Seni sai 2013. aastal müügile tulnud IBC-süsteemi kasutada keskklassi John Deere metsaveotraktoritel kasutatavate poomide CF5, CF7 ja CF7S puhul. IBC populaarsusest annab tunnistust näiteks see, et enam kui 80% Põhjamaade turule tarnitavatest masinatest on varustatud IBC-ga.

Alates G-seeria masinatest on intelligentne poomijuhtimissüsteem saadaval ka harvesteridele.

Süsteem summutab pehmelt silindri otsa liikumist ja peatab suured löögid lõpp-positsioonil, mis muudab juhtimise ladusamaks ja suurendab poomi vastupidavust. Lisaks kiirendab eelprogrammeeritud mahalaadimisrežiim, mille puhul kasutatakse rohkem kraananoolt ja poomi peamisi liikumissuundi, laadimist ning muudab selle lihtsaks ja mugavaks.

Hiljuti müügile tulnud IBC 2.0 muudab  haaratsi täpsemaks, eriti kaugemalt asuvate palkide haaramisel. Versiooniuuenduse saab paigaldada kõigile vanematele IBC-funktsiooniga varustatud metsaveotraktoritele. Intelligentne poomijuhtimissüsteem on uuendus, mis muudab poomi juhtimise kiiremaks, kergemaks ja täpsemaks, ja – mis kõige tähtsam – suurendab tootlikust ning aitab kinni püüda ja hoida parimaid juhte.
 

Poomijuhtimissüsteemi pakutakse vaid John Deere’i metsamasinatele.

Tagasi