Firmast Kontaktid Sul on meile müügivihje?
Sotsiaalmeedia: Facebook Youtube LinkedIn Instagram

Dal-bo rullid

 

Dal-bo uue põlvkonna rullid laia valiku tööde teostamiseks:

 • külvijärgne kultiveerimine,
 • mullapinna ettevalmistamine külviks,
 • aga ka maapinna tasandamine,
 • rulle on lihtne kokku klappida ja transportida. DAL-BO tehas annab kõikidele metallkonstruktsioonidele 3-aastase garantii.

 • Maxi Roll on uue põlvkonna Dal-bo rull laia valiku tööde teostamiseks: külvijärgne kultiveerimine, mullapinna ettevalmistamine külviks, aga ka maapinna tasandamine. Kolmesektsioonilisi rulle on lihtne kokku klappida ja transportida. Rullidel on kahte tüüpi kettad: Cambridge või Crosskill (lisavarustus). Eriline DUOFLEX süsteem tagab, et iga sektsioon töötab iseseisvalt hüdrauliliste komponentide abil ning saavutab 100% ühtlase pinnase rõhu olenemata maapinnast. DAL-BO tehas annab kõikidele metallkonstruktsioonidele 3-aastase garantii. Automaatne transpordilukk. Tungraud. Sõidutuled.
  1 m töölaiuse kohta on mass umbes 500 kg. Vastupidav raamiprofiil 150 x 100 mm. Hooldusvabad laagrid. 60 mm kroomitud võllid. Transpordi laius 2,5 m.

  Lisavarustus:
  ·         vedrupiidega kobesti, hüdrauliline töösügavuse reguleerimine ja mehhaaniline nurga (agressiivsus) reguleerimine;
 • ·         kobesti piiplaadid kobesti varrastega;
  ·         kivirennid;
  ·         Scharmulleri sidur (K80);
  ·         hüdrauliline tungraud;
  ·         haakeraud (kat. ll / lll);
  ·         jäljekobesti;
  ·         hüdraulilised pidurid (10,3 m mudelil);
  ·         pneumaatiline pidurisüsteem.
 • Dal-bo Front Flex ettekinnitatavad tihendusseadmed
 • Front Flex on kompaktne ühesektsiooniline ettekinnitatav tihendusseade. Kasutades seda koos külviseadmetega saavutate eriti efektiivse tulemuse. Tihendusseadmetel on kas Cambridge või Crosskill kettad. Vastupidav raam ja suur mass tagavad põllul hea töösoorituse. Rippsüsteem tagab hea manööverdusvõime ja see ei suurenda põllul töötades rooliseadmele avalduvat survet. Transpordi laius on töölaiusega üks ja sama. DAL-BO tehas annab metallkonstruktsioonidele 3-aastase garantii. Transpordiketid. Rulli kroomitud terasvõll. Automaatne transpordilukk. Tungraud. Seadet võib alternatiivina kasutada ka tahakinnitatava tihendusseadmena.

  Lisavarustus:
  ·         vedrupiidega ettekinnitatav kobesti, mehhaaniline töösügavuse ja nurga (agressiivsus) reguleerimine;
  ·         kõrguse muutmisel jääb nurk muutumatuks.
 • Dal-bo Mini Max Classic rullid
  Mini Max Classic on hüdrauliliselt kokkuklapitav rull laia valiku tööde tegemiseks: mullapinna ettevalmistamine külviks, külvijärgne rullimine, aga ka taliviljade rullimine. Lisaks saab rulle kasutada ka koos ketasrandaaliga. Kõiki toiminguid saab juhtida traktorikabiinist. Rull klapitakse hüdrauliliselt kokku ajal, mil traktor seisab paigal. Iga sektsiooni ülekattumise tõttu saavutatakse väga kvaliteetne rullimistulemus isegi ebatasasel pinnal ja pöörates. Raskuse kandumine keskmiselt sektsioonilt äärmistele sektsioonidele toimub mehaaniliselt pingutatud vedrude või hüdraulika elementide abil. Eriline DUO-FLEX süsteem tagab ebatasasel pinnal iga sektsiooni iseseisva töötamise. DAL-BO tehas annab metallkonstruktsioonidele 3-aastase garantii. 60 mm kroomitud terasvõll rulli ketastele. Automaatne transpordilukk (kolme- ja viiesektsioonilistel mudelitel). Sõidutuled (kolme- ja viiesektsioonilistel mudelitel). Mass 1 m kohta on 500 kg. Transpordi laius 3,0 m. Rullidel on kas Cambridge või Crosskill kettad.

  Lisavarustus:
  ·         sõidutuled (4,5; 5,3; 6,3 ja 8,3 m mudelid);
  ·         kivirennid (2 tk);
  ·         pneumaatiline pidurisüsteem;
  ·         Scharmuller K80 sidurisüsteem;
  ·         rippsüsteem / täiendavate seadmete ühendamine.

  Dal-bo MiniMax XL rullid
 • MiniMax XL on hüdrauliliselt kokkuklapitav kolmesektsiooniline rull horisontaalselt paiknevate rullisektsioonidega ja madala raskuskesemega. Kõiki toiminguid saab juhtida traktorikabiinist. Iga sektsiooni optimaalne ülekattuvus tagab hea töösoorituse erinevatel põllupindadel ning samuti ka pöörete ajal.
 • Raskuse kandumine keskmiselt sektsioonilt äärmistele sektsioonidele toimub mehaaniliselt kahe pingutatud vedru abil ja eriline DUOFLEX süsteem tagab iga sektsiooni iseseisva töötamise. Rullidel on kas Cambridge või Crosskill kettad või veega täidetud silindrid. DAL-BO tehas annab metallraamile 3-aastase garantii. 60 mm kroomitud terasvõllid rulli ketastele. Transpordi laius 2,5 m.

  Lisavarustus:
  ·         vedrupiide ja hüdroajamiga kobesti;
  ·         mutimullahunniku tasandaja (heinategemiseks mõeldud mudelitel).

 • Dal-bo Levelflex 2008 ettekinnitatavad tihendusseadmed
 • Ühe sektsiooniga (1,5 m; 2,5 m ja 3,0 m) ja kolme sektsiooniga (4,0 m; 4,5 m ja 6,0 m) ettekinnitatav tihendusseade vastupidava raami ja tugeva vedrustuse ning optimaalse rooligeomeetriaga. Levelflex sobib ideaalselt mullapinna külviks ettevalmistamiseks. Rippsüsteemi konstruktsioon minimeerib oluliselt tõstejõudu ja hoiab traktorile ning esimesele rippsüsteemile avalduvad rõhud minimaalsed. Suurema töösügavuse saavutamiseks ja mullakamakate purustamiseks kasutab DAL-BO 30° V-profiiliga rõngaid. Ometi on sõltuvalt pinnase struktuurist ja kliendi vajadustest võimalik sellele kinnitada tihendusseadmeid Cambridge ja Crosskill ketastega, aga ka hüdroajami ja vedrupiidega kobesti. DAL-BO tehas annab raamile 3-aastase garantii. Automaatne transpordilukk. 60 mm kroomitud võllid kobesti rõngastele. Spetsiaalselt disainitud rõngaste puhastusharjad. Tungraud. V-kujuliselt paiknevaid rõngaid on võimalik kombineerida nii, et 90 cm kettad asetsevad sektsiooni keskel ja 80 cm kettad asetsevad külgmistes sektsioonides. Lisaks saab 1,5 m variandile lisada ka 4,0 m kobesti.

  Lisavarustus:
  ·         ettekinnitatav vedrupiidega kobesti, hüdrauliline töösügavuse ja nurga (agressiivsus) reguleerimine;
  ·         kõrguse muutmisel jääb nurk muutumatuks.
Tagasi