Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

Tüükultivaatorid

Kongskilde eesmärk on arendada ja lihtsustada põllutööde tegemist. Pinnas, muru & söödajaoturid:  pinnase ettevalmistamine kõrrest saagi koristuseni ja optimeeritud seadmete ahel põllul töötamiseks mõeldud masinatest peale saagikoristust kasutatavate masinateni. Kongskilde töötab välja meetodeid ja seadmeid pinnase kultiveerimiseks ja taimehoolduseks.

Ketaskultivaator FRONT TERRA

Kongskilde Front Terra  on ette käiv ketaskultivaator. See on sobilik tüügaste kultiveerimiseks ja taimelava ettevalmistamiseks. Front Terra koosneb kahest reast ketastest, mis on jagatud sektsioonideks. Töönurk on hüdrauliliselt reguleeritav. Front Terra on paigutatud esihoovastiku külge, võimaldades traktori taga kasutada teisi travikuid.

 

Ketaskultivaator FRONT TERRA

Kongskilde Front Terra on traktori ette kinnitatav kompaktne ketaskultivaator. See sobib kõrretüüde segamiseks pinnasega ning mullapinna külviks ettevalmistamiseks. Front Terral on kaks rida kettaid, mis on jaotatud sektsioonideks. Ketaste töönurk on hüdrauliliselt reguleeritav. Kui ühendada Front Terra traktori ette, siis saab traktori taha ühendada mõne teise haakeseadme.

Ketaskultivaator TERRA-D

Kongskilde Terra-D on kompaktne traktoriga täielikult ühendatav ketaskultivaator, mis sobib kõrretüüde pinnasega segamiseks pinna lähedal ja mullapinna ettevalmistamiseks külviks. Terra-D-l on kaks rida kettaid, mis on jaotatud sektsioonideks. Ketaste töönurk on hüdrauliliselt reguleeritav, muutes haakeseadme kohandamise vastavalt erinevatele pinnase tüüpidele ja töökiirustele lihtsaks. Terra-D suurendab tööefektiivsust, kuna tänu sellele seadmele tuleb vähem kordi üle põllu sõita.

Ketaskultivaator TERRA-X (300/400/450)

Terra X ketaskultivaatoril on 660 mm läbimõõduga kõrgekvaliteedilisest terasest valmistatud sakilised kettad. Kettad on paigaldatud 40 mm suurusele profiilterasest nelikanttorule.
Ketta võllide X-kujuline asetus tagab ühtlase pinna igat tüüpi pinnase ning erinevate pinnase tingimuste korral.

Ketaskultivaator TERRA-X (4000/5000/6000/7000)

Terra X ketaskultivaatoril on 660 mm läbimõõduga kõrgekvaliteedilisest terasest valmistatud sakilised kettad. Kettad on paigaldatud 40 mm suurusele profiilterasest nelikanttorule.
Ketta võllide X-kujuline asetus tagab ühtlase pinna igat tüüpi pinnase ning erinevate pinnase tingimuste korral.

 

 

Piikultivaator DELTA FLEX

Peamised eelised:

·

·Jäigad piid tagavad ühtlase töösügavuse

·Töösügavus 6 cm - 25 cm ühe töökäiguga

·Hanijalg-teradega saavutatakse pinnase läbilõikamine kogu masina töölaiuse ulatuses

·Ilma hanijalg-teradeta on võimalik pinnast ühe töökäiguga kobestada kuni 25 cm sügavuseni

·Spetsiaalse kujuga piid tagavad pinnase ja taimejäänuste optimaalse segunemise, tekitades pinnase „keemise“ efekti

·Vedrukivikaitse rakendub 450 kg jõu mõjul pii tera tipule

·Piiotsa tõusukõrgus kuni 25 cm

 Lihtne asendada lõikepoltidega piid vedrukivikaitsmega piidega

Võimalik kombineerida külvikuga FS Seeder.

 

Piikultivaator DELTA (seade on kogu aeg maapinnal)

Delta kultivaator on projekteeritud nii, et see suudab kultiveerida laias valikus erinevaid pinnaseid, k.a. kultiveerimine pinna lähedalt üle kivide, ja ka väga kivist pinnast. Vastupidav vedru hoiab mehhanismi tagasi, et kaitsta kultivaatorit kividega kokkupõrkamisel ning piide ühenduskonstruktsioon võimaldab piil liikuda piisavalt üles, et ületada takistus, enne eelnevale kultiveerimissügavusele tagasi minemist. Lisaks vedrumehhanismile kaitseb piisid ka lõikepolt. Lõikepoldi võib kinnitada ühte kahest august, tänu millele on võimalik saavutada erinev maasse sisenemisel tekkiv rõhk ja piide töönurk, mis on eriti oluline kõvade pinnaste korral.

Piikultivaator DELTA (lõikepoldiga)

Delta kultivaator on projekteeritud nii, et see suudab kultiveerida laias valikus erinevaid pinnaseid. Kui kultiveerida on vaja pinnaseid, kus ei ole kive, siis on õige valik lõikepoldiga mudel. Kui piidele rakendub ülekoormus, siis plõksatab lõikepolt lahti ning piid liiguvad tahapoole takistusest eemale. Lõikepoldi võib kinnitada ühte kahest august, tänu millele on võimalik saavutada erinev maasse sisenemisel tekkiv rõhk ja piide töönurk, mis on eriti oluline kõvade pinnaste korral.

Tüükultivaator VIBRO FLEX (2000/4000/4200/4300)

Kongskilde Vibro Flex 4000/4200/4300 on vastupidav tüükultivaator, mida kasutatakse erinevate tööde tegemiseks alates peamistest põllutöödest kuni teisejärguliste töödeni. Vibro Flex tüükultivaatorid on saadaval töölaiusega 1,9 - 5,65 m.

 

Tüükultivaator VIBRO FLEX 7400

Peamised eelised 

 • Pidevalt vibreerivad Vibro Flex piid tekitavad põllu aluspinnasesse avatud struktuuri.
 • Täiendavalt saavutatakse murendav efekt, kuna pinnas lõhutakse selle loomulikes murdekohtades.
 • Neli rida piisid tagavad pinnase ja taimejäätmete tõhusama segamise juba esimese töökäiguga.
 • Töökindlad VFM vedrud on sisseehitatud taha ja külgsuunas toimiva ülekoormuse kaitsega.
 • Püsiv töösügavus
 • Töösügavus 6 cm - 15 cm esimese ja kuni 25 cm järgneva töökäiguga.
 • Lai valik vastupidavaid kvaliteetseid terasid. 

 

Ette kinnitatav tüükultivaator VIBRO FLEX

Vibro Flex on saadaval ka traktori ette kinnitatava kultivaatorina, võimaldades nii teha ühe töökäigu ajal rohkem kui ühte tööd. Ühe raamiga VFF 2011 töö- ja transpordilaius on 3 m ning see on varustatud 11 VF piiga. Ette kinnitataval mudelil on standardvarustuses suured rullikrattad, mis muudavad traktori juhtimise lihtsaks, ning ülemise ühenduse spetsiaalne klamber, et kaitsta nii traktori esimest rippsüsteemi kui ka kultivaatorit ülekoormuse eest.

 

Tüükultivaator VIBRO TILL 100

Kongskilde Vibro Till 100 on rippsüsteemiga tüükultivaator pinnase kultiveerimiseks ja mullapinna ettevalmistamiseks külviks.
Peamised eelised

 • Alati vibreerivad VTH piid aitavad saavutada parema murendava efekti
 • Tekitab aluspinna avatud struktuuri ning lõhub pinnast
 • Neli rida piisid tagavad parema piide paigutuse raamil
 • Töölaiused 4 - 15 cm
 • Lai valik terasid.
 • Lai valik seadmeid: rullid, kettad jne.  

Tüükultivaator VIBRO TILL 2900 SF

Kokkuklapitavaid VT2900 seeria kultivaatoreid on saadaval 7 mudelit töölaiustega 6,1 - 10,1 m ning need on mõeldud traktoritele võimsusega 100 - 270 hj.

 

Tüükultivaator VIBRO TILL 8200 SF/ DF

Standardvarustus:

 • Isetasanduv haakeseade
 • Üks hüdraulikasüsteem
 • Langetatav tugijalg kultivaatori esi- või tagaosas kasutamiseks
 • Ohutulede komplekt

 

Lisavarustus - tagumine haakeseade

Tagasi