Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

Pinnase ettevalmistus

 Kongskilde eesmärk on arendada ja lihtsustada põllutööde tegemist. Pinnas, muru & söödajaoturid:  pinnase ettevalmistamine kõrrest saagi koristuseni ja optimeeritud seadmete ahel põllul töötamiseks mõeldud masinatest peale saagikoristust kasutatavate masinateni. Kongskilde töötab välja meetodeid ja seadmeid pinnase kultiveerimiseks ja taimehoolduseks.

 

 

Kombineeritud kultivaator VIBRO COMPACT

Vibro Compact on kolmes reas asuvate piidega kombineeritud kultivaator tööde teostamiseks kergel/ keskmisel pinnasel. Tänu kultivaatori madalale töösügavusele sobib see kasutamiseks koos mistahes tüüpi külvikutega, võimaldades teha kahte toimingut üheaegselt.

Käppkultivaator VIBRO MASTER 

Kongskilde Vibro Master 3000 kultivaator on mõeldud mullapinna külviks ettevalmistamiseks ning see on varustatud vibreerivate piidega, töölaiused jäävad vahemikku 6,5 m - 8,3 m. Seade sobib traktoritele võimsusega kuni 250 hj.

Kultivaator MASTER SGC/ SQ

Kongskilde Vibro Master SGC on klassikaline S-piikidega kultivaator, mis sobib igat tüüpi pinnasele. Kõik Kongskilde kultivaatorid on varustatud vibreerivate piidega. Kuna vibratsioon toimub külgsuunas, tahapoole ja ettepoole, siis kultiveeritakse pinnas korralikult läbi, säilitades samal ajal täpselt seadistatud töösügavuse.

800 seeria pinnase kultivaatorid

Kongskilde 800 seeria kultivaatoritel on sellised omadused, mis tavaliselt on olemas ainult suurematel ühe-kahe töökäigu masinatel. Selle seeria kultivaatoritel on kergemate kultivaatorite manööverdusvõime.

 

 

Käppkultivaator GERMINATOR PRO

Germinator Pro kultivaatorid on sobiv lahendus mullapinna kvaliteetseks külviks ettevalmistamiseks küntud pinnasel. Kõrge väärtusega saagi, nagu näiteks sibulad, peedid jne, saagikus sõltub otseselt külviks ettevalmistatud mullapinna kvaliteedist. Uus Kongskilde Germinator kultivaator tagab optimaalse mullapinna külviks ettevalmistuse juba peale ühekordset pinnase kultiveerimist, luues sellega suurepärased tingimused seemnete idanemiseks. Ühtlaselt külviks ettevalmistatud mullapind tagab kiire ja ühtlase idanemisprotsessi. Kui saak kasvab ühtlaselt, siis on võimalik ka saaki paremini kaitsta, et saavutada suur tootlikkus väheste investeeringutega.

Käppkultivaator GERMINATOR SP

Tänu Germinatori kultivaatorile on võimalik mullapind külviks ideaalselt ette valmistada, mis omakorda tagab kiire ja ühtlase seemnete idanemise. Hea majandusliku kasu saamise aluseks on mullapinna külviks ettevalmistus. Kemikaalide ja väetistest saadav kasu avaldub täielikult ainult juhul, kui mullapinna külviks ettevalmistamiseks valitakse õiged seadmed. Tänu sellele on saagikus suurem ja ning lõppkokkuvõttes on saadav finantskasum samuti suurem. 

Mullapinna külviks ettevalmistamise käppkultivaator VIBRO MASTER 4000

Kongskilde Vibro Master 4000 on tugev kultivaator, mis on mõeldud mullapinna ettevalmistamiseks külviks küntud pinnasel. See on varustatud vastupidavate Vibro S-piidega, töölaius jääb vahemikku 6,0 - 9,0 m ning seade on mõeldud kasutamiseks traktoritel maksimaalse võimsusega 250 hj.

Tagasi