UUS E-POOD ON KOHE KOHAL!

Peatselt valmiva e-poe tootevalik varieerub alates pisikestest seibidest ja poltidest kuni suurte koppade ja rehvideni. Esindatud on meie valdkonna parimad brändid.

Massey Fergusson

Üks juhtivaid põllumajandusmasinate tootjaid maailmas. Nende motoks on pakkuda oma klientidele alati uuenduslikke lahendusi. See teadusele ja tootearendusele suunitletud tootja on alati kindel valik.

Manitou

Manitou on üks maailma juhtivaid ettevõtteid materjalikäitlusmasinate tootmises. Nad on tuntud oma tipptasemel tõstukite ja laadurite poolest. Manitou toodang on müügil rohkem kui 90s riigis üle maailma.

Doosan

Doosan on suurkorporatsioon, kes on esindatud Forbesi 2000 edukaima ettevõtte nimekirjas. Tänu oma rahvusvahelisele positsioonile, ei saa see Lõuna-Korea ettevõtte endale kvaliteedis järeleandmisis lubada.

Case

Case korporatsiooni masinad on erinevatel ehitusplatsidel vuranud juba 150 aastat. See USA firma toodab ehitusmasinaid igale maitsele nagu ütleb ka nende lööklause Case - valik on sinu.

John Deere

Need USA keskkonnasõbralikud traktorid ja metsamasinad ei vaja tutvustust isegi tavainimesele rääkimata professionaalidest. Rohelised traktorid on oma kvaliteedi, vastupidavuse ja keskkonnasõbralikusega võitnud Eesti metsatööstuse südame. Nimelt on umbes pooled meie metsades töötavatest masinatest just John Deer’id.

Husqvarna

See 300 aastane Rootsi kaubamärk ei vaja tutvustust kellelegi, kes on kunagi omanud või pidanud hooldama kasvõi pisikest lapikest maad. Vastupidavus, kvaliteet ja kasutusmugavus on teinud sellest ühe vanima ja juhtiva metsa-, pargi- ja aiahooldusseadmete tootja.

Tänapäeval on e-pood elementaarne. Tänasel päeval algab iga ost internetist, sest nii mugav on võrrelda hindu ning lugeda toote kohta ilma, et peaks füüsiliste poodide külastamisele aega raiskama. Võttes arvesse, et meie kliendid on laiali üle Eesti, siis ilmselgelt on nende jaoks mugavam ja oluliselt ajasäästlikum minna e-poodi, leida vajalikud tooted ja kõik vajalik korraga koju tellida. Lisaks on e-pood avatud sõltumata ilmast, kuupäevast ja kellaajast, seega ostu saab sooritada mugavalt, mistahes ajal ja asukohas.

Kert Kaljurand, Tegevjuht

Shoppa esimesena ja soodsamalt.
Telli endale sooduskood siit:

    Alles on vaid 35 sooduskoodi.

    Intrac e-pood on kohe-kohe siin. Hoia silm peal meie sotsiaalmeediakanalitel ning ole esimene, kes uues e-poes ostelda saab. Head poodlemist!

    E-post: info@intrac.ee

    Aadress: Tartu mnt 167 75312 Rae vald, Harjumaa

    Telefon: + 372 603 5700