Operaatorite koolitus

Operaatorite koolitus

 

INTRAC Eesti on ainus rasketehnika müügifirma Eestis, kus on spetsiaalne  koolitusosakond. Ettevõtte arenguprotsessi käigus otsustati luua metsa-, ehitus- ja materjalikäsitlusmasinate operaatorite koolitusosakond.

Praegusel hetkel pakub INTRAC Eesti teoreetilist ja praktilist operaatorite koolitust kasutamise ja hooldamise osas kõigile esindatavatele masinatele. Sõltuvalt iga masina spetsiifilistest omadustest ja operaatorite kogemuste tasemest pakume klientidele välja konkreetse koolitusprogrammi. Meil on professionaalsed ja väga kogenud koolitajad, kes omavad nii teoreetilisi ja praktilisi teadmisi. Samuti külastavad nad järjepidevalt masinaid tootvaid tehaseid olles kursis kõigi tehniliste paranduste ja uuendustega.

Et võimaldada tõhusamat koolituse protsessi on meil kaks simulaatorit (üks metsaväljavedaja, üks metsalangetaja), mida kasutatakse koolitusklassides. Teoreetilised tunnid toimuvad Tallinnas - INTRAC Eesti peakontoris, samas praktilised tunnid toimuvad kokkuleppel klientidega tööfrontidel.

NB! INTRAC ei paku masinate algtaseme koolitusi. Metsandusmasinate algkoolitust pakub Luua Metsanduskool ja ehitusmasinate algkoolitust Järvamaa Kutsehariduskeskus.

 

 

 

 

Tagasi