Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

John Deere 1470G

John Deere 1470G on suuremõõtmeline harvester, mis on mõeldud kasutamiseks eelkõige uuendusraietel ning varustatud pöörava ning nivelleeritava kabiiniga. Harvesteri täieliku uuenduskuuri läbinud kabiin ning TimberMatic mõõte- ja automaatsüsteemid pakuvad töökeskkonda, milles tegutsedes ei haju operaatori tähelepanuvõime ning suutlikkus masinat produktiivselt kasutada ka kõige pikemate vahetuste korral. 

  • Jõuline ja kütusesäästlik
  • Tugevad ja täpsed harvesteride pead
  • CH9 poom
  • Mugav töökeskkond

Jõud ja pöördemoment

Kõik G-seeria harvesterid on täiesti uue, spetsiaalselt tugevdatud karkassiga. Igapäevaste kontroll- ja hooldustoimingute senisest väiksem arv ning pikemad hooldusintervallid tagavad masinate pikema kasutusaja. Uus hüdrauliline ventilatsioonisüsteem muudab automaatselt pöörlemissuunda, puhastades nii jahutussüsteemi tolmust ning muudest võõrkehadest.
Tänu uuele Final Tier 4 mootorile on 1470G kütusesäästlikkus suurepärane. Kütuse tarbimine on vähenenud tervelt 10%, võrreldes IT4 mootoriga, kuid võimsus ja pöördemoment on suurenenud tervelt 5%. Mootor reageerib kiiresti vahelduvale koormusele ja suur  pöördemoment ning suur mootoripöörete vahemik tagab kütusesäästliku ja produktiivse töö.

Uus Timbermatic H-16 kasutajaliides pakub muuhulgas selliseid funktsioone, nagu täielikult integreeritud rikketeate- ja elimineerimissüsteem ning multimeediapõhine abifunktsioon. Süsteemi on senisest lihtsam kasutada ning spetsiaalsete operaatorile mõeldud parameetrite leidmine toimub kiiresti ja hõlpsalt. Lisaks on masin varustatud uue põlvkonna masina  ja lõikepea funktsioone kontrollivate Flex-moodulitega. Muuhulgas on uued Flex-moodulid omavahel kombineeritavad. John Deere’i uus TimberLink tarkvara lihtsustab masina jõudluse kontrollimist ning optimeerimist.

 

Põhiandmed

Kaks hüdraulikapumpa 210 and 180 cm3
Nooleulatus 8,6/10/11 m
Maksimaalne võimsus 200 kW
Harvesteri peade valik H415, H480C, H270 Seeria II, H215E ja H219

 

Tagasi