Firmast Kontaktid
Sotsiaalmeedia:

Facebook Youtube LinkedIn Instagram

John Deere 1270G

John Deere 1270G kasutab nähtavalt vähem kütust, kui selle eelkäija, kuid omab rohkem võimsust. Kütuse tarbimine on väga madal, millega säästate masina eluaja jooksul jõudsalt.

  • Efektiivne, mitmekülgne ja produktiivne
  • CH7 harvesteri nool
  • Meeldiv töökeskkond

Kütusesäästlik ja ökonoomne 1270G

John Deere 1270G puhul on tegemist harvesteriga, mis sobib nii harvendus- kui ka uuendusraiete tegemiseks ning on varustatud pöörava ja nivelleeritava kabiiniga. Pärast esmast esitlust on uus 1270G oma eelkäija, 1270E, senise maailma populaarseima harvesteri rolli üle võtnud.

John Deere 1270G harvesteri täieliku uuenduskuuri läbinud kabiin ning TimberMatic mõõte- ja automaatsüsteemid pakuvad töökeskkonda, milles tegutsedes ei haju operaatori tähelepanuvõime ning suutlikkus masinat produktiivselt kasutada ka kõige pikemate vahetuste korral. Kabiini senisest suuremad pöörde- ja kaldenurgad ning täpne ja sujuv liikumine tagavad operaatorile maksimaalse ülevaate masina töötsoonist ning suurendavad töömugavust. Uue kabiini automaatne õhukonditsioneer, tipptasemel polsterdus, madal müra- ning vibratsioonitase ja suur hulk erinevaid lisaseadmeid tagavad esmaklassilise töökeskkonna.

Uus TimberMatic H-16™ kasutajaliides pakub muu hulgas selliseid funktsioone, nagu täielikult integreeritud rikketeate- ja elimineerimissüsteem ning multimeediapõhine abifunktsioon. Süsteemi on senisest lihtsam kasutada ning spetsiaalsete operaatorile mõeldud parameetrite leidmine toimub kiiresti ja hõlpsalt. Lisaks on masin varustatud uue põlvkonna masinat ja lõikepea funktsioone kontrollivate Flex-moodulitega. Muu hulgas on uued Flex-moodulid omavahel kombineeritavad. John Deere’i uus Timberlink tarkvara lihtsustab masina jõudluse kontrollimist ning optimeerimist.

Eelkäijatega võrreldes aitab 1270G tootlikkust suurendada ka CH7 liigendnool. Tänu suurele tõste- ja pöördevõimele, vastupidavale konstruktsioonile ning kiirele liikumisele on liigendnool igati sobiv nii harvendus- kui ka uuendusraieteks. Suurem kõrgus maapinnast ning suur veojõud parandavad 1270G juhitavust igasugusel maastikul liigeldes.

 

Põhiandmed

Kaks hüdraulikapumpa 190 ja 180 cm3
Nooleulatus 8,6 /10/11,7 m
Maksimaalne võimsus 200 kW
Harvesteri peade valik H413, H424, H270II, H480C ja H415
Tagasi