Firmast Kontaktid Sul on meile müügivihje?
Sotsiaalmeedia: Facebook Youtube Google+ LinkedIn Instagram

Bruks puiduhakkurid

INTRAC Eesti on BRUKS puiduhakkurite ametlik esindaja Eestis. Firmal BRUKS on 30 aastat kogemust puiduhakkurite tootmisel ja turustamisel. Meil on valikus erinevaid, kõrge kvaliteediga BRUKS puiduhakkureid just teile sobivaks puidu töötlemiseks.

Bruks puiduhakkur 605

605 on kompaktne, paindlik ja efektiivne hakkur energiapuidu tootmiseks: okstest, latvadest, tüvede osades ja väiksemast ning keskmisest ümarpuidust. Liites BRUKS'i traditsioonilised lahendused, uute innovatiivsete lahendustega, tagame 605'e kõrge hakke kvaliteedi. Masin on soovituslik kasutamiseks mootoriga võimsuses 130-250 kW (180-330 hj). Hakkur on disainitud lihtsaks ja kergeks hoolduseks ning omab enda hüdraulika- ja kontrollsüsteeme. Hakkurit saab installeerida mitmeotstarbelisele šassiile, koos kraanaga ning konteineriga. Hakkuri turvavarustusse kuulub sensor, mis näitab rootori paigalseisu ja lukustatud kapotti. Bruks 605 puiduhakkurit iseloomustab suur tootlikkus, tänu selle kompaktsele ja targale disainile.

 

Bruks puiduhakkur 605 PT

Mobiilne hakkur 605 PT Trailer on kompaktne, paindlik ja väga tõhus hakkur võsa ja väiksemate puude hakkimiseks. Terviklik ja töövalmis seade on paigaldatud koos kraanaga järelkärule. Pukseerimiseks ning energiaga varustamiseks on vajalik suur traktor. Kuni 300 mm läbimõõduga ümar- ja võsapuidu hakkimiseks. BRUKSi traditsiooniliste ja mitmete uute innovaatiliste lahenduste kombinatsiooni tulemuseks väga nutikas masin. Hakke kvaliteedi tagavad täispikad noad, täielikult ümbritsetud hakkuri trummel ja ainulaadne BRUKSi hakke kiirendi. Mudelit 605 PT iseloomustab väikese suuruse juures  võimsus, kompaktsus ja nutikas disain

Bruks puiduhakkur 605 PT​C

605 PTC Trailer koosneb mitmeotstarbelisest  šassiist,  komplekteeritud hüdraulika- ja kontrollsüsteemist ning tavalise 6-meetrise konteineri kinnitamise võimalusest. Treilerit on lihtne liigutada tänu isejuhtivatele tandemtelgedele ja hüdraulilistele amortisaatorite. Konksu saab kasutada konteineri käsitsemiseks ja joondamiseks ning selle tühjendamiseks. Sobilik veomasin on põllumajandustraktor, võimsusega 130-250 kW (180-330 hj), võlli- ja rihmülekande väljavõttega. Kraanat saab asetada treilerile või traktorile, saades mõlemal juhul toite traktori pumbast.

 

Bruks puiduhakkur 806

BRUKS'i hakkur 806 on edasiarendus 800 seerias. Kõige populaarsem hakkur omas klassis, kas enda mootoriga või jõuvõtuga veomasinalt. 806 on disanitud tootmaks laaste, mida kasutataks biokütuse tootmisel. BRUKS tagab parima hakketulemuse, kulutõhususe ja hakke omas klassis.

 

Bruks puiduhakkur 806 ST

BRUKS 806 ST on kompaktne jõujaam kõrgeks tootlikkuseks. 806 ST on disainitud okste, puidu jääkide ja ümarpuidu( diam. kuni 50cm) hakkimiseks otse konteinerisse, veokile või maha. Selle madal kõrgus ja kompaktne disain muudavad selle hakkuri installeerimise sobilikuks erinevatele veokitele, treileritele ja kraanadele. 806 ST sobib mugavalt erinevatele süsteemidele.

 

Bruks puiduhakkur 806 STC

806 STC on viimane versioon BRUKS'i unikaalses ja edukas konseptsioonis. 806 STC koosneb kõrge efektiivusega hakkurist, millel on oma mootor, elektri- ja hüdraulikasüsteem ning laastu konteiner. Hakkur istub oma raamil, mis on valmis installeerimiseks maastikusõidukile, nt.väljavedajale. 806 STC võimaldab kulutõhusat tootmist, kõrge kvaliteediga energialaastu tootmiseks puidu jääkidest, kõigest ühe operaatori ja masinaga.

 

Bruks puiduhakkur 806 PT

806 PT saab oma jõu veoki mootorilt, mille võimsus on  520–750 hj ning see kantakse üle käigukasti, veovõlli ja rihmülekandega. Hakkuri elektri- ja hüdraulikasüsteemid veokiga omavahel ühenduses. Integreeritud kraanal on pikk ulatus ja kabiin, mida saab tõsta ning langetada, olles vastavuses ergonoomiliste standartidega. BRUKS’i kõrge efektiivsusega hakkur, mis on kombineeritud  kaasaegse tehnoloogiaga, töötleb ladvad, oksad, puidu jäägid ja ümarpuidu (diam. kuni 50 cm) efektiivselt. Kiirendi, laastu suunamise torus, võimaldab tagada optimaalse laastu kvaliteedi, efektiivse väljaviske ja minimaalse tolmsaaste.

 

Bruks puiduhakkur 806 PTC

T806 PTC saab oma jõu veoki mootorilt, mille võimsus on  520–750 hj ning see kantakse üle käigukasti, veovõlli ja rihmülekandega. Hakkuri elektri- ja hüdraulikasüsteemid veokiga omavahel ühenduses. Hakkuril on kõrge ja küljele kallutav konteiner (teised variatsioonid on saadaval).  Integreeritud kraanal on pikk ulatus ja kabiin, mida saab tõsta ning langetada, olles vastavuses ergonoomiliste standartidega.

Bruks puiduhakkur 1006 ST

Uus hakkur 1006 ST pakkub uusi võimalusi laastu tootmises. Oleme kombineerinud 40 aastat kogemust klientide vajaduste ja kogemustega, arendades hakkuri, mis on tugevam, võimsam ning suurema mahutavusega. Oksad, ladvad, tüved –see masin närib meeleldi terveid puid hommikusöögiks ja seda terve päev. 

Hakketööstus on muutumas ja liigub maastikult teeveerele ning terminali. Hakkur 1006 ST pakub võimalusi, mis täidab bioenergia tööstuse nõudmised ja vajadused. 1006 on kohandatud vastavalt uue turu nõudmisetele; robustne ümbris, suurem trummel, tugevam mootor ja laiem sööteava. Loomulikult tagab hakkur suure tootlikkuse, madala küttekulu ja kõrge kvaliteediga laastud.

 

Tagasi